Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Zvukové válečky

Zvukové válečky jsou Montessori smyslová pomůcka sloužící k rozvoji sluchu. Tato pomůcka se skládá ze dvou krabiček stejné velikosti. Každá sada obsah... celý popis
1 066 Kč
881 Kč
bez DPH
Číslo produktu:SMV0015_S014
EAN kód:8596027003633
Výrobce:Moyo Montessori
Kompletní specifikace
Zvukové válečky jsou Montessori smyslová pomůcka sloužící k rozvoji sluchu.
Tato pomůcka se skládá ze dvou krabiček stejné velikosti. Každá sada obsahuje 6 dřevěných válečků. Sady jsou totožné, liší se pouze odlišným zbarvením vršků - jedna sada je má červené a druhá modré.
Každý váleček je naplněný jiným obsahem a proto při zatřesení vydává jiný zvuk - od hlasitého až po velmi jemný. Zvuky v červené sadě odpovídají zvukům v modré sadě tak, aby se mohly tvořit páry.
Kontrola chyby: Sluch
Přímý cíl: Zjemnění sluchu
Nepřímý cíl: Být si vědom různých zvuků kolem nás
Doporučený věk: od 3,5 let
Rozměry výrobku: dřevěná krabička: 122×91×95 mm, délka válečku: 82 mm.
Poznámka: Díky různým obsahům válečků je možné je použít nejen k párování, ale také ke gradaci.
Tato Montessori pomůcka nám umožňuje rozvíjet slovní zásobu o pojmy - hlasitý a tichý/jemný včetně jejich komparativů a superlativů.

Všechny Montessori pomůcky jsou dílem italské pedagožky Marie Montessori.
Další Montessori pomůcky značky Moyo Montessori.

Potřebujete poradit?

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

Nejen pro školy
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz