Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
Logo
(Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Přírodní kostky - 40 ks

Sada 40 ks dřevěných bloků je úžasnou pomůckou na rozvoj kreativity a představivosti dětí. Objevte s touto sadou od firmy Plan Toys jedinečné způsoby,... celý popis
775 Kč
640 Kč
bez DPH
Číslo produktu:PT5512
EAN kód:8854740055125
Výrobce:PlanToys
Kompletní specifikace
Sada 40 ks dřevěných bloků je úžasnou pomůckou na rozvoj kreativity a představivosti dětí.
Objevte s touto sadou od firmy Plan Toys jedinečné způsoby, jak si můžete s barevnými kostkami hrát.
Barevné bloky poskytují neomezený způsob hraní, jelikož jsou to hračky s otevřeným koncem, které dětem umožňují stavět, nebo se učit o matematice.
Tato sada pomáhá zlepšit matematické dovednosti dětí, a to díky různým geometrickým tvarům. Děti mohou kostky třídit, rozeznávat velikosti, směry i rovnováhu při rozvoji své jemné motoriky. Koordinace oko-ruka se procvičuje pokládáním jednotlivých bloků na sebe a jejich následným vyvažováním. Sada rovněž pomáhá rozvíjet jazykové a komunikační dovednosti, ať už si dítě hraje samo, nebo s ostatními kamarády.
Sada obsahuje celkem 40 kusů bloků přírodních barev.
Vhodné pro děti od 18 měsíců.

PLAN TOYS
Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.
Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.
PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).
Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.
Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.
Přednosti PlanToys hraček:

Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

Potřebujete poradit?

(Po-Pá, 9-15 hod.)
Kde nás najdete

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

 

Kontakty
Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz