Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Parfémy - čerstvé květiny

Vytvořte si vlastní parfémy pomocí orientálních vůní. S touto skvělou hrou z dílny společnosti SentoSphere vám to půjde snadno.  Hra nabízí celkem 8 z... celý popis
885 Kč
731 Kč
bez DPH
Číslo produktu:SSP142
EAN kód:3373910001427
Výrobce:Sentosphere
Kompletní specifikace
Hra nabízí celkem 8 základů čerstvých a osvěžujících éterických olejů, které čekají na to, až je dotvoříte nové parfémy podle svého vkusu. Vytvořte ty nejlepší parfémy s ovocnými, svěžími a čerstvými vůněmi a uložte si je do malých lahviček, abyste je vždy rozpoznali. A pokud si s sebou chcete vzít svou oblíbenou vůni na cesty, není problém. Své oblíbené parfémy si můžete rovněž přelít do barevných sprejů.
Nová řada parfémů, vytvořená speciálně pro princezny, i malé vědce, bude mít spolehlivě úspěch.
Balení obsahuje:

8 základních vůní
3 baňky
3 spreje
8 pipet
vonné pijáky
průvodce aktivitou

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.
Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.
Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)