Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
Logo
(Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Mořský útes (5 ks)

Balíček replik s názvem Mořský útes od firmy Safari Ltd., v kterém najdete bodloka pestrého, klauna, trnuchu, karetu a mořského draka. Bodlok pestrý (... celý popis
869 Kč
718 Kč
bez DPH
Číslo produktu:SFS05004
EAN kód:8596027004364
Výrobce:Safari Ltd.
Kompletní specifikace
Balíček replik s názvem Mořský útes od firmy Safari Ltd., v kterém najdete bodloka pestrého, klauna, trnuchu, karetu a mořského draka.
Bodlok pestrý (SFS100039): 12 cm x 4,5 cm
Bodlok pestrý, jasně modrá ryba s výrazným tmavým pruhem podél hřbetu a svítivě žlutým ocasem, se vyskytuje především v tropických oblastech Indického a Tichého oceánu.
Intenzitu svého zabarvení může Bodlok rychle změnit dle momentální nálady a stresu.
Klaun očkatý (SFS261829): 15,4 cm x 4 cm x 6 cm.
Klaun očkatý je nejen populární akvarijní ryba, ale dokonce hrála hlavní postavu v americkém kresleném filmu Hledá se Nemo. Žije v sasance.
Trnucha modroskvrnná (SFS267329): 16 cm x 8,5 cm x 1,5 cm.
Figurka trnuchy s modrými skvrnami. Přidejte si ho do své sbírky!  Stejně jako ostatní figurky od firmy Safari Ltd. je i tato profesionálně tvarovaná a ručně malovaná. Vše detailně propracováno.
Kareta obecná (SFS220229): 9,2 cm x 9,3 cm x 3 cm.
Tyto želvy plavou v různých oceánech po celém světě. Vejce kladou na pláži do prohlubně v písku, kde je zahrabou, a pak se vrací do oceánu. Je to ohrožený druh.
Mořský drak (SFS252629): 7,5 cm x 1,7 cm x 19 cm.
Mořský drak, někdy též zvaný mořský had, je velmi oblíbený u chovatelů, kteří bydlí na pobřeží svého vlastního jezera. Výhoda je v tom, že jezero vytváří ohraničený prostor, ve kterém drak žije, na rozdíl od mořského pobřeží, odkud drak může volně odplavat do kteréhokoliv oceánu, což se pravděpodobně již několikrát stalo.

Safari Ltd.
Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s Carnegie Museum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modely dinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupným rozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se už neomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.
Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.
V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, ale i figurky, které jsou tématicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde se vyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailně seznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebo zkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. však neopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznat nejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, indiány, pravou africkou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdové sběratele jsou k dispozici rozšířené sady!
Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekce Safariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a  modely pro pozorování života živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalekohledy, kompasy, krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, ale i životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořská želva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka od svého prapočátku až dodnes.
Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rok co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.

Potřebujete poradit?

(Po-Pá, 9-15 hod.)
Kde nás najdete

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

 

Kontakty
Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz