Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
Logo
(Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

Potřebujete poradit?

(Po-Pá, 9-15 hod.)
11.03.2023

LaFi deska

LaFi deska je skvělým nástrojem pro výuku čísel a písmen metodou oko-ruka. Tato metoda se zaměřuje na koordinaci zraku a motoriky ruky a umožňuje dětem učit se prostřednictvím praktických zkušeností, což je pro ně mnohem zábavnější a efektivnější než tradiční učení pouze prostřednictvím čtení a poslechu.

Další výhodou je LaFi deska pro výuku metodou oko-ruka, že děti se učí hrát si s různými tvary-kameny, kaštany, čočka, hrách a jiné, což pomáhá rozvíjet jejich kreativitu a fantazii.

LaFi deska má vytvořenou plochu tak, aby se čočka nemohla snadno rozkutálet, ale dítě z ní mohlo tvořit. Tento typ aktivity pomáhá dětem rozvíjet schopnosti v oblasti čtení, psaní a matematiky.

Výuka metodou oko-ruka s použitím LaFi desky může být také velmi interaktivní a zapojit děti do procesu učení. Což může pomoci vytvořit silné sociální vazby mezi nimi.

LaFi deska má také speciální žlábek, do kterého se vleze Lafi karta ze zvířecí abecedy nebo LaFi karta – počítáme do deseti.

Celkově lze říci, že LaFi deska je skvělým nástrojem pro výuku čísel a písmen metodou oko-ruka. Pomáhá rozvíjet motorické a kognitivní dovednosti dětí a umožňuje jim učit se zábavnou. Vhodná vzdělávací pomůcky do MŠ pro intelektově nadané děti, které jeví o písmenka a čísla zájem a mají tendenci se ve školkách „nudit“ a úkolem učitelek je tyto děti podporovat v jejich potenciálu. Což není vždy úplně jednoduché.

 

Koukněte se na video - LaFi deska

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kde nás najdete

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

 

Kontakty
Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz