Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Figurka - Langur

213 Kč
176 Kč
bez DPH
Číslo produktu:SFS100321
EAN kód:095866003760
Výrobce:Safari Ltd.
Kompletní specifikace
Figurka Langura, jež patří mezi úzkonosé primáty z čeledi kočkodanovitých. Langur žije vysoko v horách Číny, někdy přes dvě míle nad hladinou moře. Languři jsou známí především pro své zlaté zbarvení srsti, bledě modré obličeje a pro jejich extrémně krátké nosy. Jsou to býložravci, skladba jejich potravy se liší podle druhu ročního období.

Rozměry figurky: 4,62 cm x 4,56 cm x 5,97 cm
Vhodné pro děti od 3 let.
Všechny figurky ekologické značky Safari Ltd. jsou ručně zpracované, netoxické, neobsahují škodlivé olovo, chemikálie, ftaláty, ani BPA.

Figurky značky Safari Ltd. jsou ideální k nápadité hře jak pro jednotlivce, tak i skupiny, a pomáhají tak dětem hrát si kreativně doma i na cestách. Využít je můžete jak k volné hře, k názorným ukázkám při vzdělávání, nebo jako součást sběratelství. Figurky lze zapojit do jakýchkoli her s jinými hračkami, k práci s třísložkovými kartami, nebo do kreativních činností (malování, modelování). Další tipy a nápady na aktivity s figurkami Safari Ltd.  naleznete v recenzi na našem blogu.

SAFARI LTD.
Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček, jejíž hlavní myšlenkou je „učit se hrou“. Více informací o této firmě se dozvíte v našem článku Plastové hračky ekologicky? To je značka Safari Ltd.
Vybírejte ty nejlepší produkty značky Safari Ltd. a učte se hrou!ě.

Potřebujete poradit?

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

Nejen pro školy
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz