Eshop právě prochází rekonstrukcí. Děkujeme za trpělivost :-) Přidejte se do naší skupinky na FB _ Nejen pro školy
Logo
(Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Dětská židle

Dětská židle je navržena přesně pro malé dětské tělo, aby její tvar vyhovoval anatomii těla, a dětem se tak pohodlně sedělo. Je vyrobena z masivního k... celý popis
1 780 Kč
1 471 Kč
bez DPH
Číslo produktu:PT8701
EAN kód:8854740087010
Výrobce:PlanToys
Kompletní specifikace
Dětská židle je navržena přesně pro malé dětské tělo, aby její tvar vyhovoval anatomii těla, a dětem se tak pohodlně sedělo. Je vyrobena z masivního kaučukového dřeva.
Rozměry židle: 27,9 x 25,4 x 35,4 cm
Nosnost židle: 50 kg (věk 3-6 let)
Vhodné pro děti od 3 let.
PlanWood je vysoce odolný, netoxický a udržitelný materiál používaný na výrobu hraček. Vyrábí se z částí kaučukovníků - 99% tvoří piliny a zbytek jsou překližky a větve. Vše se rozdrtí a promění v PlanWood. Do této směsi se dále přidávají organické barevné pigmenty a minimální množství (méně než 1%) lepidla bez formaldehydu. Směs, jež neobsahuje žádné těžké chemikálie, se přemístí do vysokotlakových fréz a podrobí se několika tunám tlaku, konečným výsledkem je vlákno o vysoké hustotě známé jako PlanWood. Vysokotlakový proces je důležitý k tomu, že stačí ke spojování pilin velmi málo lepidla a nemusí být žádné další ošetření těžkými chemikáliemi. Lisovací proces umožňuje materiál PlanWood snadno tvarovat do široké škály tvarů, což není možné s pevným kaučukovým dřevem.
PlanWood je samozřejmě ekologický, používá odpad z výroby kaučukových hraček (piliny), barvy jsou organické a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, jako jsou ftaláty, bisfenol A, měkké vinylové PVC, formaldehyd, olovo, či retardéry hoření.

PLAN TOYS
Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.
Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.
PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).
Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.
Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Potřebujete poradit?

(Po-Pá, 9-15 hod.)
Kde nás najdete

Provozovna: Strojnická 373, Český Těšín, 735 62

Osobní odběr možný pouze dle telefonické dohody. Odběr možný od 09:00 hod - 19:00 hod.

 

Kontakty
Nejen pro školy
(Po-Pá, 9-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz